Servicii oferite

servicii complete montat roţi

servicii echilibrat roţi

vulcanizare auto

hotel roţi iarna/vară

Adresa

Alba Iulia, Şoseaua de Centură, nr. 11

tel/fax: 0258 812720

mobil: 0721 214034

email: officeab@sigemo.ro

www.anvelopealba.ro

Produse comercializate

anvelope turisme

anvelope camioane

jante aliaj uşor

jante oţel

consumabile vulcanizare

accesorii auto

Program:  Luni-Vineri: 8-18,   Sâmbătă: 9-14,   Duminică: închis

Oferta Goodyear & Dunlop

Oferta Michelin

Oferta Pirelli

Contact

Sediul SIGEMO:
pe DN1 la ieşirea din Sibiu spre Braşov, pe partea stângă

Adresa SIGEMO:
557260, Şelimbăr
str.Sibiului, nr.26
Sibiu, România

telefon:            004/0269/216776
                       004/0369/405040
                       004/0369/405060

mobil centrală: 004/0372/708787

fax:                 004/0269/213151

e-mail: office@sigemo.ro


Program:

7-22

8-20

Departamentul Vânzări en-gros
Marius Indres Director Vânzări

Marius Indres

telefon: 0269 / 216776 int. 507
            0369 / 405040
            0369 / 405060
mobil:   0730 / 015002
email: marius.indres@sigemo.ro
Bogan Sora Şef Departament Vânzări


Bogdan Sora

telefon:  0269 / 216776 int. 510
             0369 / 405040
             0369 / 405060
mobil:    0730/ 015017
email:  bogdan.sora@sigemo.ro

Alin Marin Consultant Vânzări

Alin Marin

telefon:  0269 / 216776 int. 509
             0369 / 405040
             0369 / 405060
mobil:    0730/ 015005
email:  alin.marin@sigemo.ro

Adi Tint Consultant Vânzări

Adi Ţînţ

telefon:  0269 / 216776 int.508
             0369 / 405040
             0369 / 405060
mobil:    0732/ 530155
email:  adi.tint@sigemo.ro

 
Departamentul Vânzări en-detail
George Nedelcu Şef Departament en-detail

George Nedelcu

telefon: 0269 / 216776 int. 102
            0369 / 405040
            0369 / 405060
mobil:   0731 / 711112
email: george.nedelcu@sigemo.ro
Cristian Luca Consultant Vânzări

Cristian Luca

telefon:  0269 / 216776 int.501
             0369 / 405040
             0369 / 405060
email:  cristi.luca@sigemo.ro

 
Gestiune anvelope
Alexandru Hoandra Şef gestiune anvelope

Alexandru Hoandra

telefon: 0269 / 216776 int. 500
            0269 / 216776 int. 514
            0369 / 405040
            0369 / 405060
mobil:   0731 / 711110
email: alex.hoandra@sigemo.ro
 
Punct de lucru Polus Cluj
Andrei Armenciu Manager punct de lucru Cluj

Andrei Armenciu

telefon:  0364 / 413574
mobil:    0730 / 015004
email:  andrei.armenciu@sigemo.ro

www.anvelopejantecluj.ro

Şef Departament Vânzări

Andrei Aldea

telefon:  0364 / 413574
mobil:    0736 / 404158
email:  andrei.aldea@sigemo.ro

Şef Atelier Service

Paul Chingalata

telefon:  0364 / 413574
mobil:    0736 / 404151
email:  paul.chingalata@sigemo.ro
 
 
Departamentul Financiar
Mariana Stoica Contabil Şef


Mariana Stoica

telefon:  0269 / 216776 int. 201
             0369 / 405040
             0369 / 405060
email:  mariana.stoica@sigemo.ro

Ioana Chiciudean Economist


Ioana Chiciudean

telefon:  0269 / 216776 int. 203
             0369 / 405040
             0369 / 405060
email:  ioana.chiciudean@sigemo.ro

Mirela Otoiu Contabil


Mirela Otoiu

 
Departamentul Administrativ
Vasile Parvu Director General


Vasile Pârvu

telefon:  0269 / 216776 int. 506
             0369 / 405040
             0369 / 405060
mobil:    0724 / 221555
email:  vasi.parvu@sigemo.ro

   
 
Cristian Croce Manager General

Cristian Croce

telefon:  0269 / 216776 int. 504
             0369 / 405040
             0369 / 405060
mobil:    0730 / 015000
email:  cristi.croce@sigemo.ro
Georgeta Croce Director Administrativ

Georgeta Croce

telefon:  0269 / 216776 int. 302
             0369 / 405040
             0369 / 405060
mobil:    0730 / 015001
email:  geo.croce@sigemo.ro
George Chiciudean\ Şef Serviciu Aprovizionare

George Chiciudean

telefon:  0269 / 216776 int. 503
             0369 / 405040
             0369 / 405060
mobil:    0730 / 015006
email: george.chiciudean@sigemo.ro
 
 
Departamentul Tehnic
 
Linia de inspecţie tehnică periodică
RaduCorneanu Inspector ITP

Radu Corneanu

telefon:  0269 / 216776 int. 505
             0369 / 405040
             0369 / 405060
mobil:   0730 / 015011
email: radu.corneanu@sigemo.ro
Cristi Neacsu Inspector ITP

Cristi Neacşu

telefon:  0269 / 216776 int. 505
             0369 / 405040
             0369 / 405060
mobil:    0735 / 301774
email:  cristi.neacsu@sigemo.ro
Atelier mecanic şi de montaj
Marian Nistor Şef Atelier Montaj

Marian Nistor

telefon:  0269 / 216776 int. 511
             0369 / 405040
             0369 / 405060
mobil:    0730 / 015007
email:  marian.nistor@sigemo.ro
Ioan Nisipeanu Şef Atelier Montaj

Ioan Nisipeanu

telefon:  0269 / 216776 int. 513
             0369 / 405040
             0369 / 405060
mobil:    0731 / 711113
email: nelu.nisipeanu@sigemo.ro
Atelier vopsitorie
Remus Gliga Şef Atelier Vopsitorie


Remus Gliga

telefon:  0269 / 216776 int. 512
             0369 / 405040
             0369 / 405060
mobil:    0723 / 827360
email:  remus.gliga@sigemo.ro