Info clienti
Info clienti - Sibiu: 0269 216776    0369 405040    0372 708787
Programare montaj roti
Programare montaj roti - Sibiu: 0369 405060
Ofertare mecanica
Ofertare mecanica - Sibiu: 0369 405040 int.503
Sigemo - 20 ani
Program Program:
L-V: 7:00-22:00
S: 8:00-17:00

Contactează-ne

Adresa

557260, Şelimbăr, str.Sibiului, nr.26 Sibiu, România
Pe DN1 la intrarea in Sibiu dinspre Braşov, pe partea dreapta.

Formular de contact

Vânzări en-gros

  • Consultant Vânzări

    Florin Lazar

    telefon: 0269 / 216776
    0369 / 405040
    mobil: 0736 / 404356
    mail: florin.lazar@sigemo.ro
  • Consultant Vânzări

    Vlad Insuratelu

    telefon: 0269 / 216776
    0369 / 405040
    mobil: 0730 / 015011
    mail: vlad.insuratelu@sigemo.ro
  • Director Vânzări

    Marius Indres

    telefon: 0269 / 216776
    0369 / 405040
    mobil: 0730 / 015002
    mail: marius.indres@sigemo.ro
  • Şef Departament Vânzări

    Bogdan Sora

    telefon: 0269 / 216776
    0369 / 405040
    mobil: 0730 / 015017
    mail: bogdan.sora@sigemo.ro
  • Consultant Vânzări

    Alin Marin

    telefon: 0269 / 216776
    0369 / 405040
    mobil: 0730 / 015005
    mail: alin.marin@sigemo.ro
  • Consultant Vânzări

    Adi Ţînţ

    telefon: 0269 / 216776
    0369 / 405040
    mobil: 0732 / 530155
    mail: adi.tint@sigemo.ro

Vânzări en-detail

Financiar

Administrativ

  • Manager General

    Cristian Croce

    telefon: 0269 / 216776
    0369 / 405040
    mobil: 0730 / 015000
    mail: cristi.croce@sigemo.ro
  • Director General

    Vasile Pârvu

    telefon: 0269 / 216776
    0369 / 405040
    mobil: 0724 / 221555
    mail: vasi.parvu@sigemo.ro
  • Director Administrativ

    Georgeta Croce

    telefon: 0269 / 216776
    0369 / 405040
    mobil: 0730 / 015001
    mail: geo.croce@sigemo.ro
  • Jurist

    Adi Draghici

    telefon: 0269 / 216776
    0369 / 405040
    int. 300
    mobil: 0731 / 711114
    mail: adi.draghici@sigemo.ro

Tehnic

  • Şef Departament Tehnic

    Ioan Nisipeanu

    telefon: 0269 / 216776
    0369 / 405040
    mobil: 0731 / 711113
    mail: nelu.nisipeanu@sigemo.ro
  • Şef Atelier Montaj

    Marian Nistor

    telefon: 0269 / 216776
    0369 / 405040
    mobil: 0730 / 015007
    mail: marian.nistor@sigemo.ro
  • Inspector ITP

    Cristi Neacşu

    telefon: 0269 / 216776
    0369 / 405040
    int. 505
    mobil: 0735 / 301774
    mail: cristi.neacsu@sigemo.ro
  • Şef Atelier Mecanică

    George Chiciudean

    telefon: 0269 / 216776
    0369 / 405040
    mobil: 0730 / 015006
    mail: george.chiciudean@sigemo.ro
  • Şef Atelier Vopsitorie

    Remus Gliga

    telefon: 0269 / 216776
    0369 / 405040
    int. 512
    mobil: 0723 / 827360
    mail: remus.gliga@sigemo.ro